Április 22-én Föld napja alkalmából minden osztályban alsóban és felsőben egyaránt készültek a diákok erre a napra. Nagyon szép kreatív alkotások készültek mellyel hangsúlyozták Földünk védelmét. Büszkék vagyunk iskolánk tanulóira és lelkiismeretes pedagógusainkra.







