A korábbi évekhez hűen iskolánk 4. osztályos tanulói idén tavasszal is három napos erdei iskolán vettek részt. A tanulmányi kirándulások során megismerkedtek Eresztvény, a Közép-bányató és a Medves-fennsík növény- és állatvilágával. Megfigyelték az erdő növényeit és állatait az eresztvényi túra során. Másnap a bányató csodaszép környezetét nézhették meg, zárásként pedig a Medves-fennsík élővilágát vizsgálták meg. A gyerekek jól érezték magukat, sok tapasztalatot gyűjtöttek és sokat tanultak a pár nap alatt.