Kedves Szülők!
Szeretnénk Önöket röviden tájékoztatni iskolánk közelgő, a Nemzeti Összetartozás Napjához (június 4.) kapcsolódó programjáról.
Ezen a napon ünnepi megemlékezéssel, tematikus előadásokkal, tanulói bemutatókkal és közösségi programokkal készülünk. A rendezvény célja, hogy erősítse tanulóinkban az összetartozás élményét, valamint közös élményeken keresztül mélyítse történelmi és helyi identitásukat.
A szülők számára nyitott programok ezen a napon 3 tanítási órát követően, várhatóan 11 óra körül kezdődnek, amelyekre szeretettel várjuk Önöket.
A program megvalósításához szeretnénk az Önök együttműködését is kérni. Lehetőség van többféle módon bekapcsolódni:
– részvétel a közösségi virágültetésben,
– kézműves foglalkozás támogatása az alsó tagozatosoknál,
– csapattagként való részvétel a felső tagozatosok játékos vetélkedőjén,
– bekapcsolódás a táncházba, ahol közös, felszabadult és élménygazdag együttlétre nyílik lehetőség.
Bízunk benne, hogy minél többen csatlakoznak hozzánk, és együtt tehetjük még emlékezetesebbé ezt a napot gyermekeink számára.
Kérjük, amennyiben szívesen részt vennének valamelyik programban, jelezzék az osztályfőnökök felé.
Köszönjük együttműködésüket!
