Május 19-én kedden az iskola felső tagozata a budapesti Parlamentet látogatta meg. Pedagógusok és diákok izgatottan várták. Részesei lehettek az őrség váltásnak, majd az épület különböző helyiségeit látogathatták meg,mint az ülésterem és a kupolaterem. A kötött látogatás után pedagógusok felügyeletével fakultatív programokkal zárult a nap.