Május 20-án a tavaszi természetismereti napon minden osztály kirándult a közelünkben előforduló csodálatos helyszíneken. Ezen a napon kiváló idő volt a túrázásra és a természeti adottságaink megfigyelésére, így újabb élményekkel gazdagodtak az évfolyamok. Az évfolyamok változatos helyszíneket választottak célnak. Az első osztály az iskolakerttel ismerkedett és ott tevékenykedtek. A második és harmadik évfolyam Ipolytarnócra látogatott el az ősmaradványok múzeumát járták végig. A negyedik osztály a Kálváriát tűzte ki célul. Az ötödikes és nyolcadikos diákok a Kőparkba túráztak csapatépítő tevékenységet folytatva ami nyaralással zárult. A hatodik és hetedik osztály a Kőbánya tóhoz látogatott el. Köszönet a szép időnek és pedagógusaink fáradhatatlan aktivitásához.